אודותינו

מי אנחנו?
אנו חברת קייטרינג הממוקמת באזור חיפה והקריות.
אמונתנו היא שמכיוון והאוכל נכנס לגופנו, ישנה חשיבות רבה לאיכות ובטיחות המזון.
לכן, הסחורה בה אנו משתמשים מגיעה מהספקים הטובים ביותר בשוק, המאושרים על ידי גופים רבים (כמו משרד הבריאות ומשרד החינוך)
ושמים דגש על מזון איכותי ולא מעובד.

דרך העבודה שלנו
שלב ראשון: תכנון העבודה
שלב זה הינו החשוב ביותר - תכנון זמני העבודה. בשלב זה אנו מחליטים את הזמן האידיאלי לכל אחד מהשלבים הבאים, כדי שהמזון יוכן זמן קצר ככל הניתן לפני היציאה ללקוח, וכך יגיע אליו בצורה הטרייה ביותר שלו.
שלב שני: הזמנת הסחורה
בשלב זה, אנו מזמינים את המזון האיכותי ביותר ממאגר הספקים האישי שלנו, וכך מבטיחים שהמזון הגולמי מגיע אלינו במצב ובאיכות האידיאליים לתחילת עבודתנו.
שלב שלישי: סינון הסחורה
בשלב השלישי אנו עוברים בעצמנו על כל המזון הגולמי אשר הגיע מהספקים. כך למעשה אנו מוודאים בפעם השנייה כי אכן כל המזון עומד גם בסטנדרטים של הספקים ויותר חשוב - בסטנדרטים שלנו.
שלב רביעי: בישול והכנה
בשלב זה אנו מכינים את המזון בקפידה, תוך מתן התייחסות אישית לכל מנה בנפרד. את המזון מכין צוות המטבח שלנו, אשר מורכב כולו מהטבחים הטובים ביותר בשוק, כאשר לכל אחד יש התמחות ספציפית בעבודתו (וכמובן, תעודה המעידה על כך).
שלב חמישי: בקרה
בשלב זה אנו עוברים על כל מנה טרם יציאתה ללקוח ובודקים את האיכות והטמפרטורה שלה. כך למעשה אנו מוודאים בפעם השלישית כי המזון אכן עומד בסטנדרטים שלנו מכל בחינה אפשרית.
שלב שישי: משלוח
רבים נוטים לזלזל בשלב זה שלא בצדק. בשלב זה אנו שולחים את המזון ללקוח תוך הקפדה על אריזה המותאמת להובלת מזון, ברכב העומד בקריטריונים להובלה מסוג זה (תנאים הכרחיים לבעלי תקני איכות כמו שלנו - משרד הבריאות ו- HACCP).
שלב שביעי: קבלת ביקורת
בשלב זה אנו יוצרים קשר עם הלקוח לצורך בדיקת ההתרשמות מכל התהליך, וכמובן שואלים אם יש דברים שהיה מעדיף שיבוצעו אחרת (שכן אנו דוגלים בשאיפה למצוינות, ולכן מעוניינים לשפר בכל דבר קטן ככל שיהיה).

מי הם לקוחותינו?
קהל לקוחותינו גדול ומגוון, וניתן לחלקו ל2 - אספקה קבועה וחד פעמית.
אספקה קבועה: אנו מספקים אלפי מנות בצורה יומית לילדי משרד החינוך (צהרונים ובתי ספר). בנוסף, אנו מספקים קייטרינג קבוע גם לארוחות ביתיות בימי חול או ימי שישי (קידוש) לאנשים אשר מעדיפים להזמין אוכל מוכן ואיכותי במקום לבשל (כי בינינו, למי יש זמן לזה?).
אירועים: אנו מספקים שירותי קייטרינג לכל סוגי האירועים (אזכרות, שבת חתן, בר מצוות וכד'). בנוסף, אנו אף נותנים את האופציה למתן שירות של צוות המלצרים שלנו בתוספת תשלום.
לכן למעשה, אנו קייטרינג לכל צורך.

מה מיוחד אצלנו?
• תפריטים מומלצים לסוגי אירוע שונים - מעוניינים להזמין את התפריט המומלץ ללא כאבי ראש? אנו נתאים את התפריט שלנו לפי סוג האירוע שלכם (התפריטים המומלצים נבחרו לפי פופלריות המנות לכל אירוע בנפרד).
• בניית תפריט אישי ומגוון, המתאים לכל אירוע ולכל כיס - כפי שנאמר קודם לכן, אנו למעשה קייטרינג לכל צורך. לכן, אנו נתאים את התפריט לאירוע ולתקציב האישי שלכם!
• תקני האיכות הטובים ביותר: אנו מחזיקים תעודות רבות המעידות על תקני האיכות הגבוהים שלנו. בין אם מדובר על כשרות (רבנות חיפה) או תקנים לאיכות המזון (ISO, HACCP, מצוינים בהמשך). תקנים אלו ניתנים רק לעומדים בתקנות הנוקשות ביותר לקייטרינג (מוזמנים לקרוא על תקנים אלו בהרחבה כדי להבין את מהותם).
• אצלנו לא קונים חתול בשק - הקייטרינג היחידי בארץ שהחליט לצלם טעימה אותנטית ממבחר המנות שלו - כל התמנות באתר צולמו בקייטרינג עצמו! ואם זה לא מספיק גלוי עבורכם, קראו את הכותרת הבאה.

עד כמה אנחנו בטוחים בעצמנו?
כאמור, אנו עובדים עם מספר רב של גופים גדולים ומחזיקים בתקנות הנוקשות ביותר לייצור ושילוח מזון. לכן, אנו עוברים כ- 2-3 ביקורות פתע בכל שבוע (בשעות שונות). לכן, החלטנו להיות הקייטרינג הראשון בארץ שגם נותן לכל אדם באשר הוא את האופציה להגיע ולראות אותנו עובדים בלייב - אף בלי לתאם מראש!
שוקלים להזמין אותנו? - הקישו ב- "WAZE" קייטרינג טופז בע"מ (או לחצו כאן), הגיעו והציגו את עצמכם - ואנו נבצע לכם סיור אישי בקייטרינג שלנו.
* שימו לב: עצם ההגעה אינה מחייבת דבר. לאחר הגעתכם תוכלו להחליט שלא להזמין את שירותינו. אבל בנינו, אחרי שתראו אותנו עובדים - אנו בטוחים שתשתכנעו שאנו עושים את העובדה הטובה ביותר בתחום.

תעודות ותקני איכות
1) כשרות רבנות חיפה
2) ISO 9001
3) HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point)

לפרטים והזמנות
משרד: 04-6260000
כתובת: תובל 11, חיפה
מייל: yami@foodtopaz.com
אתר: https://www.foodtopaz.com